Do lepszego funkcjonowania serwisu wykorzystujemy pliki cookie. Jeżeli zgadzasz się na to kliknij przycisk "Akceptuję". Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz opuścić stronę lub dostosować swój wybór.


ustawienia

Polityka prywatności

Kiedy odwiedzasz jakąkolwiek witrynę internetową, może ona przechowywać lub pobierać informacje za pośrednictwem przeglądarki, zwykle w postaci plików cookie. Ponieważ szanujemy Twoje prawo do prywatności, możesz nie zezwalać na gromadzenie danych z niektórych rodzajów usług. Jednak odmowa zezwolenia na te usługi może wpłynąć na odbiór strony.

 • Statystyki Google Analytics
  Zbieramy informacje statystyczne o użytkownikach odwiedzających daną witrynę. Są to ogólne dane o liczbie odwiedzin, lokalizacji, czy np. źródła wejścia na stronę. Dane te służą jedynie do oceny jakości serwisu i nie są udostępniane żadnemu zewnętrznemu podmiotowi.
  WYMAGANE
 • Facebook Pixel
  Zbieramy informacje statystyczne o użytkownikach odwiedzających daną witrynę. Są to ogólne dane o liczbie odwiedzin, lokalizacji, czy np. źródła wejścia na stronę. Dane te służą jedynie do oceny jakości serwisu i nie są udostępniane żadnemu zewnętrznemu podmiotowi.
  WYMAGANE

Doradztwo

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie obsługi rynku nieruchomości, które wykonujemy z zachowaniem zasady poufności, terminowo i rzetelnie.

Nasze opracowania pomagają w ocenie bieżącej sytuacji na rynku nieruchomości.

Do Państwa dyspozycji w naszym biurze jest rzeczoznawca majątkowy, pośrednik w obrocie nieruchomościami, zarządca nieruchomości oraz architekt.

Doradztwo inwestycyjne

Oferujemy doradztwo inwestycyjne na rynku nieruchomości. Pomagamy przy wyborze nieruchomości inwestycyjnej. Doradzamy na różnych etapach procesu inwestycyjnego.

Dodatkowo pogamamy przy weryfikacji wartości nieruchomości inwestycyjnej. Nasze opracowania pomagają w podjęciu właściwych decyzji inwestycyjnych.

Weryfikacja stanu prawnego nieruchomości

Profesjonalnie oraz kompleksowo doradzamy przy transakcjach kupna-sprzedaży nieruchomości. Zawsze dokładnie weryfikujemy nieruchomości pod każdym kątem.

Badamy stan prawny oraz faktyczny nieruchomości i wskazujemy ewentualne rozbieżności. Z nami bezpiecznie kupisz nieruchomość.

Doradztwo indywidualne

Świadczymy doradztwo ds. nieruchomości w zakresie m.in.:

 • analizy rynku nieruchomości dla danego segmentu rynku nieruchomości,
 • opinii w zakresie wartości rynkowej nieruchomości,
 • badania stanu prawnego nieruchomości,
 • finalizacji transakcji kupna/sprzedaży nieruchomości, 
 • negocjowania ceny kupna/sprzedaży nieruchomości,
 • ustalenia zapisów w obowiązującym Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego dla nieruchomości i nieruchomości przyległych, a w przypadku braku M.P.Z.P. w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego, 
 • tematyki architektonicznej. 

Dodatkowo świadczymy usługi doradcze, pomoc ekspercką i prawną w innych zawiłych tematach nieruchomościowych.

Aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na spotkanie prosimy o kontakt.

 

Wycena nieruchomości przez rzeczoznawcę majątkowego.